rss twitter

Hakkımızda

Bizim Promosyon olarak reklam tanitim sektöründe yillarin vermis oldugu bilgi ve tecrübelere dayanarak siz degerli müsterilerine birbirinden farkli zengin reklam tanitim ürünlerini sizlere sunmaktadir. Asil temel amacimiz müsteri memnuniyetini esas alarak, pazarlama politikalarinin yeniden degerlendirilmesi ile her geçen gün sektörde birçok basarili çalismaya imza atmak ve tüm dünyaya ürünlerimizi müsterilerimizle bulusturmaktir.

Tüm sunmus oldugumuz reklam tanitim ürünlerinde misyon ve vizyonlarimiz kapsaminda hareket ederek müsterilerimizden gelen talep ve istekler dogrultusunda sizlerin ihtiyaçlarina yönelik en iyi reklam ürünlerini maksimum verimli olacak sekilde dizayn ediyor en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Müsterilerimize satis öncesi ve sonrasinda promosyon ürünlerinin sürekli çözüm ortagi olma yolunda ilerlemekteyiz.

Firmalarin bireylerin ürün ve hizmetlerini en iyi sekilde yansitacak, her kitleye hitap edebilecek ürünleri sizlere tanitarak bir nevi promosyon danismani sirketi olmaktayiz.

Promosyon sektöründe geçmisten gelen sahip oldugumuz bilgi ve tecrübeleri müsterilerimizin beklentileriyle birlestirerek marka degerinizi arttirmaya yönelik çalismalar sunmaktayiz.

 

Bize Ulaşın


BİZİM PROMOSYON
BİZİ ARAYIN (0322) 363 16 81
Tepebag Mah. 27037 Sk. No:1/D (Çakmak Cad. Evshop Arkasi) Seyhan / Adana

Promosyon Ürünleri


Bizim Promosyon, promosyon, ambalaj, grafik ve tanitim adina hertürlü ihtiyaca cevap verebilmek için kurulmustur. Ekibimiz, sizin için düsünür, tasarlar, üretir, tedarik eder, sunar ve takip eder. Basili ve dijital ortamda ihtiyaç duyulan tasarim hizmetleri ve üretim yaptiginiz ürünlerin ambalajinin basimina ve tanitimina kadar oldukça genis bir yelpazede faliyetlerini sürdürmektedir.
Email Listesi


Email listemize kaydolarak, yeni ürün ve indirimlerden anında haberdar olabilirsiniz!.

Ekle


©2024 Bizim Promosyon

Web Tasarım
Whatsapp
Whatsapp'tan Bize Ulaşın.